| anonim_4396 a întrebat:

big grin acum cateva saptamani eram la tara cu parintii mei si vara mea.Totul a decurs bine pana a venit seara.Acolo avem 2 case (una mare si una mica) eu si vara mea dormeam singure in casa mica, care nu este cu etaj. iar parintii si bunicii dormeau in cea mare ( care are 2 etaje). Eu si vara mea n aveam somn asa ca stateam si vorbeam in dormitor si in pod se aud pasi ( mentionez ca podul de la casa are vreo 3-4 cm naltime deci nu tinem nimic acolo) dar nu erau pasi de pusica asa mici se auzeau trosnituri si chestii :-s. Si vara mea a inceput sa faca baza si ma rog. Dupa o ora ne-am bagat in pat si se tot misca cleanta ca si cum ar fi vrut sa intre cineva la noi ( dar nu am vazut pe nimeni pentru ca usa are geam) si am trezito pe vara mea si a vazut si ea. Dupa cateva minute nu s-a mai miscat nimic. si mie mi-a venit sa ma duc la baie, si in casa mica nu avem baie asa ca am iesit afara si fix atunci a inceput sa se auda fosnituri in pod ( cand noi eram afara si auzeam ) am intrat repede in casa si am baricadat usa ( am pus un scaun dar am si incuiato).Am adormit si m-am trezit la 3 si am auzitpasi prin hol si m-am uitat pe geamul usii dar nu era nimeni i-am zis si lui varamea si a auzit si ea.
Suntem noi nebune sau nu stiu.Si clar nu am visat big grin. Deci ce credeti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie ce ati fumat inainte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm...ciudat.
Daca o luam logic, e posibil sa fii fost un hot thinking sau cineva care vroia sa va sperie. Sau, v-ati speriat si imaginatia voastra v-a facut feste.thinking
Sau...ilogic, daca a murit cineva in acea casa, nu a fost ingropat si nu i s-au facut "chestiile" alea dupa moarte cu pomeni etc., e posibil sa bantuie casa laughing.
Alte explicatii nu gasescstraight face.

| Zoey112 a răspuns:

Poate ati visat cu ochi deschisi sau imaginatia voastra a luat-o razna...

| Lexi888 a răspuns:

Fantome.

| Akumaki a răspuns:

Pura imaginatie sau poate "cineva" se "juca" cu voi. Cine stie? Totul e posibil. Pe mine nu ma sperie decat lucrurile pe care le vad eu cu ochii mei.

| mary2032 a răspuns:

Hâm. poate era cineva care vă dădea târcoale... Sau poate v-ați imaginat. Chiar nu știu... ceva straniu laughing)