| Deeiutss a întrebat:

Legat de intrebarea asta: http://www.tpu.ro/......eg-sa-ma/. Primul baiat X si-a batut joc de mine. Aman2 avem o prietena Z doar ca el o cunoaste de 4 ani si e nebun dupa ea si i-a scris un mesaj in care ii zicea : uite Z... eu am fost cu Y (adica eu) dar nu am tinut deloc la ea...cand stateam cu ea ma gandeam la tine pentru ca am suferit prea mult sa te vad cu altul si numai puteam astepta..acuma daca e vreo cale sa ma ierti si sa poti tine un gram la mine as cadea in genunchi la picioarele tale. :| Deci el statea cu mine doar ca sa profite. la un moment dat mi-a zis "hai sa ne ****" :| bine ca nu am facut aceasta prostie :). Cum pot sa ma razbun pe el? VA ROOOG AJUTATI-MA SA MA RAZBUN >:)

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Razbunarea nu e o solutie. Ignoranta insa, este. Cand o sa aiba nevoie de tine sa-l ignori, fiindca sigur o sa i se intample ceva rau, din cate am citit eu nu prea un baiat la locul lui.