| FataAiaRandom a întrebat:

Scuze ca nu folosesc diacriticele dar sunt pe pc. De cateva seri am acelasi vis. Se face ca sunt la o masa si imi spune ceva iar eu ii zic : Adica Voldremort ( mda, Harry Potter, stiu). Iar el a zis : Nu-i pronunta numele, ma sperii. Fratele meu, ca orice alt copil micut se sperie cand ii vorbesti despre chestii horror. Apoi eram intr-un fel de... Stiti la locurile de joaca trenulete alea pe care stai iar jos au un fel de tunel? Eram intr-unul de ala cu el. Era gen luminat de leduri de multe culori. Prima data el statea cu spatele la iesire, apoi eu ( amandoi cand stateam stateam cu spatele). Apoi am zis; Hai ca ai avut destul timp sa te uiti la mine. Dar nu fratelui meu. Intr-un fel, stiam ca ce se va intampla va fi ceva paranormal. Cand am iesit eram in casa bunicii, in camera in care doarme.Stateam langa o masuta rotunda. Aveam telefonul bunicii in mana si am sunat. Apoi a aparut o fata mica 3- 4 ani, nu stiu, nimeni nu i-a zis varsta si era ori blonda ori avea parul negru. Era imbracata intr-o rochia alba. Am intrebat-o cine este. Ea mi-a raspuns, dar nu imi mai amintesc ce mi-a spus. Apoi mi-a zis stiu ca vei incerca sa afli ca am murit electrocutata! Bunica era langa mine. Se parea ca aceasta nu vedea fetita. Am dat telefonul sa auda si ea. Am intrebat-o din nou: Deci, ai murit electrocutata? Si ea a zis da! Apoi bunica mi-a luat telefonul si a inchis, apoi eu i-am aratat mesajele care pareau sa fie conversatii anterioare cu fetita respectiva. Oare ce inseamna?

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Poate te-ai uitat la chestii din astea pe net. Nu cred că are vreo legătură cu viața ta, nu?

| FataAiaRandom explică (pentru FaraNumePls):

Nu am vazut nimic de genul asta pe net. Ma uit la filme de groaza dar de acelea in care apar numai lucrurile facute de ' spirite' si cand a fost de vazut fata lor era urata. Fetita statea pe spate. In familia mea nu mai e nicio fata, daca la asta te referi laughing)) Inafara de mama si bunica, desigur. Mi-am amintit. Gen era ca in Insideous.Eu o vedeam, vorbeam cu ea, dar bunicamea nu o vedea.