| anonim_4396 a întrebat:

- va rog sa nu radeti - astazi jucam baschet cu niste colege si una dintre ele m-a lovit cu mingea in cap (are ceva ca m-a lovit?) si acum mai simt o usoara senzatie de durere.

FUNDA

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca lovitura aceea nu a fost intentionata, nu ar trebui sa te razbuni, cum am vazut mai jos niste propuneri..Nu are nimic ca te'a lovit, iti va trece pana maine mai mult ca sigur.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Nu are nimic, da e cam jenant sa te loveasca o minge in cap in fata altor persoane, data viitoare cand prinzi mingea sa ii dai fetei respective cu mingea in fata, da sa para ca ai lovit-o fara intentie.

| Lollipoop a răspuns:

Este normal să simți o durere doar te-a lovit, nu?
Masează locul și înainte de culcare pune o compresă puțin mai rece. O seară bună să ai!happy

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Te duci la ea si vezi daca a foat u intentie si gata in basket de cele mai multe ori e cam din greseala ca si eu joc basket de 2 ani si am dat multe mingi si la fel de multe am si primit dar in ambele cazuri din greseala