| Saya555 a întrebat:

Heyhappy... vreau un sfat tocmai mi-am pierdut cea mai buna prietena...eram prietene de mici de cand aveam vreo 5 ani si ea azis ca nu vrea sa mai fim prietene ca nu prea avem ce discuta desi nu e adevarat nu stiu ce a apucatosad merita sa ma simt prost din cauza ei? ce sa fac sa trec pestesad

1 răspuns:
| alexutza1183 a răspuns:

Nu ti-e prietena adevarata si nu ai de ce sa te simti prost, arata-i ca nu-ti pasa, ignor-o pur si simplu...
succes!