| byka a întrebat:

Heyy! O problema:D, nu stiu ce culoare sa iau la o pereche de ochelari Ray Ban:alb sau negru? Va rog ajutati-ma?!:(
http://www.glowfoto.com/......6/glowfoto

Răspuns Câştigător
| miumiu a răspuns:

Salut! Eu te sfatuiesc sa alegi negrul, se potriveste la orice(...si albul), plus ca inspira mai multa maturitate si siguranta de sine decat albul(albul e "dulcic"). Oricum depinde de personalitatea ta! Amundoua sunt culori la moda, insa negrul, din punctul meu de vedere, este mult mai superbig grin

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Alb love struck

| byka explică:

Pana acum 1-1.:-s