| FinettiMlk a întrebat:

Heyyyy! deci m-a ars o prietena cu tigara acum 2 zile straight face pe fata. si se vede straight face vreau sa stiu daca imi ramane semn? :-s nu m-a ars chiar foarte tare ca nu m-a durut doar pe moment da totusi. Fundaaa! happy :*

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Cred ca nu iti va ramane semn, fugi la farmacie si cumpara crema de galbenele big grin Ti se va regenera pielea rapid.

| FinettiMlk explică (pentru BloodPrison):

Am crema de galbenelethinking cu aia m-am dat. mersi :* sper sa-mi treaca

| BloodPrison a răspuns (pentru FinettiMlk):

Stai clam. Semnul ala ce l-a lasat tigara iti va tine maxim 6 luni. Si eu m-am zgariat pe fata destul de rau... si ziceam ca nu o sa-mi mai treaca, dar mi s-a vindecat fara nimic in 7 luni.

| FinettiMlk explică (pentru BloodPrison):

Nu mai aveam nimic dupa 3 zile dupa ce m-am dat cu crema de galbenelehee hee. mersi:*

| BloodPrison a răspuns (pentru FinettiMlk):

Ce bine :* Eu am avut o problema mai mare dar vad ca arsura ta a fost minora daca ti-a trecut asa repede phbbbbt sperii lumea degeaba laughing

| FinettiMlk explică (pentru BloodPrison):

Daaa laughing pai m-am speriat X_x ca toata lumea mi-a zis ca nu trece si asa si mnaa:-s

| BloodPrison a răspuns (pentru FinettiMlk):

tongue dummy

7 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

thinking Depinde, daca ai pielea sensibila poate ramane.