| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) a întrebat:

Hi lume am si eu o problema am o prietena care eram prietene bune din copilarie acum ea sa facut cam proasta si ma enerveaza e in scoala se inbraca doar in negru aproape nu so omorit are de gind sa se sineuchida si eu nu vreau sa se omoare si sa se inbrace in negru ce sa fac? pe ea toti o iubesc da e zice nu nimeni nu ma iubeste si voi muri?

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Nu am inteles legatura, ce are daca se imbraca in negru? si dc vrea sa se omoare? vorbeste cu ea serios, e clar ca are o problema

6 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Tu zici tu rasounzi? este emo sau ce ai vrut sa zici cu emo? incearca sa o vorbesti cu ea despre anturajul ei chestii de genul

| PaulW a răspuns:

devil Sa imi dai id ei de mess ca vb eu cu ealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt observ ca tu te-ai facut cam proasta sau asa erai confused te "enerveaza"? se "inbraca" in negru? "gind"?

| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) explică:

Ea vrea sa se omare findca no iubeste pe ea nimieni dar eu i spun ca e o iubesc ca prietena de fapt toti o iubesc dar ea intelege altfel si icepe scandalu...

| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) explică:

♫۩۞۩o♫۩۞۩Paul98♫۩۞۩o♫۩۞۩o nu-ti dau id eiera secrettttt