| alina是最热 a întrebat:

Hi TPU! Voi v-ati certat vreodata cu cea mai buna prietena care in clasa a patra s-a "plictist" de tine si atunci cand v-ati certat din cauza profei de romana v-a facut nesimtita si ca vezi doamne ei nu-i place sa fie luata la misto?
P.S. sunt intra cincea acum si sunt plina de nervi

5 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

laughing
De ce sa fii plina de nervi?
Stii proverbul ala cu "Sticks and stones..."?
Cuvintele sunt...cuvinte. Tu alegi daca sa le iei in serios si sa le pui la suflet, ca sa-ti provoace nervi, sau sa le consideri simple sunete scoase de unii.

| alina是最热 explică (pentru MrAnderson):

Cucintele sunt cuvinte? Insa la mine inseamna ceva fiindca eu sunt o persoana mai ciudata happy si cand ma supar eu (rar se intampla) inseamna ca e iadul pe pamant ca a venit moartea sa ne viziteze. Si nu imi place sa ma cert de aia nici nu o fac prea des si aleg sa tac si sa injur persoana in sinea mea. Insa creatura asta pe care am numit-o BFF vrea sa ma faca sa innebunesc. Pana si azi s-a suparat pe mine si ghici de ce? Fiindca celalte colege ale mele care sunt normale, a avut loc o MICA cearta intre noi dar noi in afara de fiinta aia ne certam azi ne impacam maine si aceasta creatura s-a suparat pe mine ca cica ea ca sunt neserioasa si ca daca ma impac cu cineva inseamna sa iert si ca de obicei am tacut dar acum spune tu daca te impaci inseamna sa ierti, sa uiti ce s-a intamplat si sa treci mai departe. Doamne ce viata am!

| Morrígu a răspuns:

Eşti nervoasă? Dormi.

Răspuns utilizator avertizat
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Nu nu, nu am facut asa ceva.