| UnBaiatSimplu222 a întrebat:

Imi place de o fată, ii zic Bună ce faci? zice bine tu, dar mai departe daca o intreb cum se simte nu da nici seen, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Zii si tu asa.

Aa, vad ca e complicat sa vb pe messenger, mai bine ne vedem la un suc, cafea, etc

3 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Te bagi prea tare în ea dacă înțelegi ce vreau să spun.
O ei prea tare, las-o mai încet, împrietenițivă, invit-o cu prietenii și prietenele tale la un suc sau undeva, nu o lua prea tare, dacă ești așa de redus și după ce vezi că se dă bine pe lângă tine te dai mai mare și mai important decât ea poți să nu mai începi nimic.
Uite câțiva pași/lucruri pe care trebuie să le știi.

1.Nu te grăbi.
Dacă începi o discuție trebuie să știi ce să spui, nu te gândi mai mult de 5 secunde când trebuie să îi raspunzi la ceva, ba chiar 3 secunde ar fi recomandat.

2.Ai grijă ce faci.

Nu fă pe bogatul sau falsul, comportă-te normal sau dacă nu ești tu normal schimbate dar foarte puțin, doar schimbă ce crezi că e rău la tine.

3.Invito la un suc cu mai mulți prieteni.

4.Nu o lua prea tare cu sărituri din prima, dacă se simte bine lângă tine și tu lângă ea și simțiți ceva iubire poți să o faci dar dacă ai greșit la asta totul va fi distrus.

5. Dacă totul merge binepoți să zici că ești într-o relație dar intreab-o și pe ea, ea va alege.

6. Dacă nu merge cumpără un pc/laptop și uitate la animeuri și ai ce face toată ziua. Îți comanzi și o pernă cu o gagică dintr-un anime și gata.

Apropo nu renunța, dacă ea nu te vrea las-o în colo, tu meriți ceva mai bun.
Sper că te-am ajutat.

| UnBaiatSimplu222 explică (pentru Ionut659):

Mâine as vrea sa incep o conversație de la capăt cu ea noi nu prea ne cunoaștem, am încercat odata dar cand am intrebat o ce pasiuni are nici seen nu am primit

| Ionut659 a răspuns (pentru UnBaiatSimplu222):

Încearcă, aratăi că ești interesat