| RainmakerX a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce inseamna "a 90+ year old bar "?

Partea cu 90 + year old am inteles-o dar "bar" ce mai inseamna?

Multumesc anticipat! Fundita!

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Bar laughing

| RainmakerX explică (pentru T0T):

Am crezut ca e altceva rolling on the floor Ma gandeam la ani, oameni 0.0 Merci!

| J0B0MAT a răspuns:

Depinde de context.bar are mai multe sensuri https://translate.google.ro/#en/ro/bar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chocolate bar :3
Poţi să dai mai multe detalii? Unde ai întâlnit chestia aia scrisă?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Pe un tricou. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Hmm. Şi ai aflat ce înseamnă? Sunt curioasă laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Cred ca e vorba de un bar obisnuit... Respectivul era angajat intr-un bar din asta mai "old times". *nu stiu sigur, este doar o presupunere*