| Rule a întrebat:

In ebay, cind doresti sa acitsi comanda te intreaba tara ( eu sunt din moldova) iar moldova in acea lista nu este. Ce e de facut? Cu toate ca cind m-am inregistrat am pus tara adresa totul - Si tot aici cind dau sa achit imi arata ca o trimite in moldova strada *******

3 răspunsuri:
| ticataca a răspuns:

Sunt restrictii pe eBay. Pe care eBay incerci sa faci tranzactii? Cel din SUA sau altele din Europa?

| Rule explică (pentru ticataca):

Ebay.com

| Rule explică (pentru ticataca):

Vezi ca am cartela bancara din Moldova- iar in metoda de plata in ebay-Pay pal - moldova nu este - deci si cartela fiind moldoveneasca el nu o poate verifica - Am nevoie sa fac o comanda, am banii pe cartela, dar ce sa fac acum?