| LamentedSoul a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Sa zicem ca in curand vine ziua ta, ce cadou ti-ai dori?
P. S. : Nu astept raspunsuri ironice sau imposibile. Daca aveti idei de genul, va rog sa va abtineti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Cumpara-i ceva ce sti ca are nevoie. Mergi cu el la cumparaturi, cu pretextul ca e pentru tine si vezi la ce se uita, la ce zice ca ii place, ce i-ar trebui.

Eu te sfatuiesc sa ii iei un ceas dragut :d

5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Daca vrei sa ramana si sa si foloseasca...thinking incearca un pandativ pentru lantul lui (daca poarta )

| LamentedSoul explică (pentru xxdd):

Nu poarta, dar vad eu.
Thx again! >big grin

| gabrilion a răspuns:

Eu sincer, mi-as dori un Iphone 4 sau un Ipad 2. Dar totusi, depinde si de ce crezi ca ti-ar trebui. De exemplu, eu mi-as dori ceva haine de firma, adidasi... Sau, daca nu, mi-as dori un animalut de companie, cum ar fi un catel. Sper ca te-am ajutat.

| LamentedSoul explică (pentru gabrilion):

Nu era pentru mine. Vine ziua prietenului meu si chiar nu am idee ce cadou i-as putea lua. Il cunosc foarte bine, dar zadarnic, pentru ca tot nu stiu ce i-ar placea in mod deosebit sad...
Dar ce ai mentionat tu, nu se incadreaza in sfera lui de interes. Multumesc insa pentru raspuns!

| LamentedSoul explică (pentru xxdd):

E bunicica ideea cu ceasul. Desi vreau sa-i iau ceva rezistent in timp. Hmm. vad eu ^^. Mersi pentru idei!

| xxdd a răspuns (pentru LamentedSoul):

Cumpara-i ceva ce sti ca are nevoie. Mergi cu el la cumparaturi, cu pretextul ca e pentru tine si vezi la ce se uita, la ce zice ca ii place, ce i-ar trebui.

Eu te sfatuiesc sa ii iei un ceas dragut :d