| anonim_4396 a întrebat:

La ce sa fiu atenta cand imi cumpar un skateboard?

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

La treptewinking

18 răspunsuri:
| iliii03 a răspuns:

La trepte laughing)

| Polaris a răspuns:

Prima întrebare de la categoria Adolescenți. Serios, dați-mi o medalie!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Polaris):

Dupa 4 ani ai descoperit ca e prima intrebare de la categoria "adolescenti"? laughing

| Polaris a răspuns (pentru DarkBlood32):

Sunt un călător prin spațiu și timp.
Uită-te în spate acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici un ghid ok http://www.selectsmart.com/FREE/select.php?client=skateboarding

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ar trebui ca un skate sa aiba roti albe pentru ca astea is cele mai bune...nu stiu sa aiba axe de fier...hardu(suruburile care sustin axele sa fie inox)si deck-ul sa fie unpic indoit iu u iar deasupra axelor sa fie un pic ridicat... da cel mai bine du-te la un shop de skate ca acolo is garantat bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La toate LoL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-mi te rog un add si te ajut eu. skating_blind

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Olie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La axe si deck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La roti, sa fie de silicon dac esti de la tara...sau de pvc dac esti de la oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uh, ia uite-mă şi pe mine... 4 decembrie 2012.
2008, ce vremuri.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu acum am vazut-o, te am la prieteni happy

| anonim_4396 explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

:d

| AinştainIsBack a răspuns:

Ooh, prima intrebare la categoria cu cele mai multe intrebari big grin

| florinflorentin a răspuns:

Trebuie sa fii atent la dimensiunea placii, la dimensiunea rotilor, la duritatea rotilor. Daca vrei o placa buna pentru o suma medie de banim ti-o iei de-a gata. Daca, insa esti dispus sa dai mai multi bani, ti-o iei la comanda si o customizezi cum vrei tu. Cat de mare vrei sa fie? Poti alege varianta clasica, varianta longboard sau varianta de strada (vert board). Cele de strada sunt, de obicei, cele mai ieftine. Daca iti iei custom made, sa ai in vedere ca cele fara model grafic, simple, sunt mai ieftine dar la fel de bune (designul grafic de pe el e ceea ce costa, e elementul cool). Uite aici un ghid complet, in engleza, daca ma apuc eu sa scriu imi ia o vesnicie si tot nu acopar toate aspectele : http://www.wikihow.com/Choose-a-Good-Skateboard