| didijiji a întrebat:

La mine la scoala se face un proiect cu scoala altfel. Si o sa vina primarul, politistul, parintele si noi trebuie sa le adresam cat mai multe intrebari din copilaria lor. Imi puteti da si mie cateva intrebari ca sa le-o adresez lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt se face in toate scolile din tara.

Acum cu intrebarile:ii poti intreba cum si-au petrectut copilaria,cum se jucau ei cand erau copii,cum ar fi caracterizata copilaria pe atunci/pe cand erau ei copii,cum trebuiau sa fie la scoala, care ar fi diferenta/diferentele dintre copii de atunci si copii de acum, ce jucarii aveau etc.Cam atat sper sa te ajute.kiss

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Exemple de intrebari : prima dragoste?
prima iubire? de ce v-ati *** politai, popa, primaru a fost ales laughing bine daca e asa si popa a fost ales, va palc copii de ce? v-a placut la scoala de ce? ati incalcat legea vreodata sincer?

| didijiji explică (pentru Memecy):

Nu prea ma ajuta cu nimic raspunsul tau dar am sa-ti dau funda pentru ca macar ai incercat happy :*