| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o prietena si mai suntem si colegi de clasa si nu stiu ce sa fac ia are prieten. Ia s-a transferat anul acesta la mine in clasa de la alt profil pana atunci nu ne cunosteam. Dupa prima saptamana de scoala ia m-a trimis mesaj pe facebokk am intrebat ce fac si de atunci ma inceput sa vb cu ea pana atunci nu aveam nici o treaba cu ea.Dar nu stiu cum s-a intamplat m-am indragostit de ia iar acum ma gandesc numai la ia; Ce as putea sa fac

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Eu raman la parerea mea, e interesata de tine, ce faci, cum arati, daca esti indragostit...invit-o in oras,la ceva inofensiv, o prajitura, o gogoasa, sa nu sune a intalnire.O sa fie bine, vei vedea.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ea (nu ia) te place cu siguranta, altfel nu s-ar fi bagat in seama cu tine pe FB, nu crezi? Invit-o in oras, n-ai ce pierde...

| anonim_4396 explică (pentru Mihaela1964):

Scuze pentru ia laughing mam grabit dar problema e ca poate ma place ca prieten...mi-a facut si complimente : ii plac ochi mei, ca sunt un baiat de de treaba parca ceva de genul. Deci ce crezi poate ia ma place a prieten. Ce e ciudat e ca m-a intrebat de cine sunt indragostit..deci u ce crezi?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu raman la parerea mea, e interesata de tine, ce faci, cum arati, daca esti indragostit...invit-o in oras,la ceva inofensiv, o prajitura, o gogoasa, sa nu sune a intalnire.O sa fie bine, vei vedea.