| alinionutz670 a întrebat:

Ma amenintat un vecin ca am vb urat fata de el si se duce la scoala...are ce sa-mi faca scoala! nu s-a intamplat in timpul scolo s aintamplat acasa p la ora 19 30! funda pentru cel mai bun rap si vot!

Răspuns Câştigător
| BlackAngell294 a răspuns:

N-n-ai pentru ce.Si nu te lua dupa cei care trebuie sa iti ceri scuze.Nu ai pentru ce nu e strada lui.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E interesant că îți faci probleme ce poate să-ți facă... Asta e tot?! Păi, dacă e vecinul tău, du-te la ușa lui, sună frumos, salută politicos și cere-ți scuze, că nu doare! Îi vei câștiga admirația și respectul, respect de care trebuie să dai și tu dovadă când ești pe stradă măcar, și să nu mai folosești vorbe urâte.
Despre asta e vorba, nu despre ce poate să-ți facă sau nu. Dacă e pe așa, te poate reclama la Poliție pentru tulburarea liniștii publice și să-ți vină acasă un formular frumușel de amendă, pentru care părinții tăi te vor felicita călduros!winking

| Camelisa a răspuns:

In primul rand, data viitoare vorbeste mai coerent sa te putem intelege.Si in al doilea rand...sa faca ce la scoala?laughing NU are ce, o amenintare mai banala nici ca putea! deci stai linistit.

| alinionutz670 explică (pentru Camelisa):

Mersi pentru rap! scZ pentru scris am scris in graba ca sa stiu la ce sa ma astept mainesad e un prodta ala nu l-am injurat...euh am trecut cu pr mea cu mototul prin fata casei lui si a zis ca sa nu mai trec p acolo sa i pica casa si se duce si ma reclama la scola..si i-am zis asa: bine du-te.ce mai stai atata!

| Camelisa a răspuns (pentru alinionutz670):

Doamne ce oameni idioti laughing Oare cum ii mai suporta pamantu?laughing

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Nu are ce sa iti faca laughing. Erai in afara orelor! laughing
Stai linistit. :*

| BlackAngell294 a răspuns:

Stai calm.E un retardat ca toti nu are ce sa iti faca.

| alinionutz670 explică (pentru BlackAngell294):

Aham mumesc pentru rapwinkingbig grin

| alinionutz670 explică (pentru BlackAngell294):

Mersi pentru raspuns!

| alinionutz670 explică (pentru BlackAngell294):

happynu ma iau pentru ca nu consider ca am gresit. politia romana e cu noitongue ..nu am deranjat ordinea si linistea publicasad euh nu cred ca stie ce vb iuefo :O
daca trece cineca p strada cu msina cu motorul sau cu mai stiu eu ce la 19 30 nu inseamna ca am tulburat linistea si ord publica ..si tot el ma amenintat ca se duce la scoala sa ma zica...nah ca el a zis sa nu trec pe acolo ca i se zguduie casa si i pica..ca a mai avut probleme cu aia d la salubritate ca apus nu stiu ce gunoi si aia nu au vrut sa-l iei si o iesit cu furca la ei so so pus in fata masinii si urla p acolo..are probleme grave euh asa consider pentru ca un om normal nu ar face asa ceva..nu? am dreptate sau nu?

| BlackAngell294 a răspuns (pentru alinionutz670):

N-n-ai pentru ce.Si nu te lua dupa cei care trebuie sa iti ceri scuze.Nu ai pentru ce nu e strada lui.