| AndreeaFrummmmmm a întrebat:

Ma place? Mmmdeci. Avem amandoi 14 ani. El are "o iubita "care mi a fost cea mai buna prietena. Sambata am iesit un grup mare, printre care si ei. Nu isi vorheau, nu se tineau de mana, nu nimic.dupa ce am dus o pe "ana" in statie sa se duca acasa, el m a luat in brate si am mers asa o o perioada buna.dupa ne am asezat pe o banca si i am spus ca imi e frig, s a oferit sa imi dea geaca lui, dar am refuzat.m a luat iar in brate si m a luat de mana. dupa ce am stat vreo 2 ore imbratisati, am spus ca vreau acasa, si m au condus. Pe drum m a tinut de mana. Acum vorbesc cu el pe fb si imi tot spune ca i a placut sa ma tina in brate etc.
nu vreau sa fiu a 5-a roata, mai ales ca prietena lui nu tine cu adevarat la el.
Din cate v am spus, credeti ca tine mai mult la mine, sau la prietena lui * nici macar nu s au tinut de mana*
astept raspunsuri sincere! Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca "roata de rezerva" este chiar ea, prietena lui. Daca nu simtea ceva "aparte" pentru tine nu te tinea in brate cu orele.Insa trebuie sa fii deocamdata circumspecta.Sa fii sigura in ce directie va evolua relatia dintre voi dar mai ales dintre ei.De abia pe urma vei putea considera castigata partida. Succes.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Normal ca tine (si) la tine, altfel nu ar fi incercat sa-ti dea geaca lui.

| LotToLearn a răspuns (pentru neutrino):

On Topic:Te-a pus inaintea lui. Vrea ceva de la tine.
Off Topic:Iubesc umorul asta incredibil de handicapat al tau.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca tine mai mult la tine.

| SkyPilot a răspuns:

E interesat de tine, dar depinde pentru ce. Daca vrea sa fie cu tine, in primul rand prietena trebuie sa dispara din peisaj. Daca nu dispare, nu intri intr-o relatie cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce relevanta are daca ea tine sau nu la el?

Ea e prietena lui oficiala iar tu esti cea cu care o insala.

Vrei, nu vrei, esti a cincea roata la caruta. Daca tu aveai coloana vertebrala nu ai fi acceptat sa stai cu el in timp ce are o alta relatie. Cat despre el si faptul ca isi insala prietena cu tine, pot spune ca da dovada de mult caracter si ca merita cu siguranta toata afectiunea ta. Si daca o va parasi pentru tine, te vei afla in situatia ei. Te va insela pe tine cu alta, la fel cum o insala pe ea cu tine.

Asa ca e irelevant daca te place sau nu. Relevant e ce fel de persoana e respectivul.

| Cata674 a răspuns:

Poate e tipul de baiat caruia ii plac mai multe fete, deodata.

| AndreeaFrummmmmm explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Tipa chiar nu il place, astazi se saruta cu unul pe holul scolii. Oricum ei aseara s au despartit, deci presupun ca lui nu ii pasa.