| darkgirl_9581 a întrebat:

Mai am un an si termin liceul, dar nu stiu inca la ce facultate sa dau mie imi place foarte mult limba romana, teatrul, poezia ma gandeam sa merg pe latura asta. Si neaparat la Cluj. Voi ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai te-as sfatui teatru. Dar pentru asta ai nevoie de cateva ore de curs in prealabil dinainte de admiterea la facultate ca iti dai seama ce CV vor avea candidatii de acolo iar tu nu ai nimic deocamdata nu? Dar sa stii ca nu se castiga prea mult din teatru.De ce nu ai incerca la jurnalism, litere sau limbi straine?! Succes! :*