| costy28 a întrebat:

Mai folositi sampon sau va spalati pe cap cu gel de dus?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E prima data cand aud asta (a te spala cu gel de dus pe cap, in loc de sampon), dar nu cred ca e atat de neobisnuit, totusi. Folosesc sampon intotdeauna.

| mona a răspuns:

Folosesc sampon dar pentru un baiat cu parul scurt merge si gelul de dus

| LarissaMouse a răspuns:

Ok,tu ai pus intrebarea asta de plictiseala sau chiar nu stii ce sa folosesti? Samponul este special pentru par, iar gelul de dus pentru dus. :W

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Da, de preferabil e sa folosesti sampon pentru par si dus-gel pentru corp.
Majoritatea lumii face asa! Pentru ca samponul e facut special pentru scalp si par, in timp ce dus-gelurile contin uleiuri pentru corp, care pot incarca parul.

| Doηηa a răspuns:

Sampon,are si el rolul lui fata de gelul de dus care e strict pentru corp.

| Dandelion7 a răspuns:

Lol. SAMPON! Daca te speli cu gel de dus pe cap e foarte probabil sa faci matreata!

| IasminaMaria a răspuns:

Samponul e cel mai bunwinking

| dongseng a răspuns:

Eu ma spal cu samponlaughing