| anonim_4396 a întrebat:

Maine incepe semestrul al doilea crying Voi sunteti pregatiti? Ati invatat sau ati facut vreo tema vacanta asta? Ce asteptari sau pretentii aveti pentru noul semestru? Funda pentru cel mai inteligent raspuns sau vedem. cine merita! happy

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Maine incepe noul semestru, eu sincer nu am facut teme si nu am invatat nimic laughing Sunt total nepregatit. laughing
Sunt sigur ca o sa ne ia cu teste din prima saptamana x_x straight face. La matematica e groaznic la restul materiilor stiu dar la matematica mai stiu 10 % din tot ce am facut anul asta laughing

| AnonimaOk a răspuns (pentru prizeFTW):

Esti de-al meu la faza cu matematica rolling on the floor Nu imi mai amintesc prea multe din semestrul 1, mai ales avand in vedere ca eu nu tratez cu mare importanta acest obiect. Nu vad rostul in viata a mai multor chestii din matematica cu care totusi profa ne seaca... straight face

| prizeFTW a răspuns (pentru AnonimaOk):

Dapai frate doar nu o sa stai sa numeri ceva cu calculele ei tampite pe care doar 5% dintre oameni le inteleg, ai cosmaruri noaptea din cauza orei de matematicastraight face laughing

| AnonimaOk a răspuns (pentru prizeFTW):

Eu toata vacanta am avut vreo 5 cosmaruri cu matematica laughing eu nu am fost slabuta la mate semestrul trecut si la mine in clasa lumea e cam bata si ma rog imi spunea profa ca cica acum imi place matematica laughing la care eu wtf? i-am zis ca nu imi va placea niciodata acest obiect si nu i-a picat prea bine rolling on the floor ehh sper ca a uitat

| prizeFTW a răspuns (pentru AnonimaOk):

Profa de mate e diriginta mea straight face La dirigentie facem matematica in plus straight face Murim!

13 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Nu.nu.nu am.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Copiii mei sunt pregatiti pentru start!

| AnonimaOk a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Ma bucur le urez succes si sanatate happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AnonimaOk):

Multumesc la fel!

| Zuzazozo a răspuns:

Nu sunt pregatita.Am citit o carte ca sa nu ma bata profa de romana la cap ca nu am citit nimic din ce a zis.Am mai scris la matematica vreo 5 pagini de exercitii, dar oricum nu o sa fie multumit.Nu am pretentii prea mari pentru ca mereu spun ca ma apuc de invatat si niciodata nu fac asta.happy

| Irena97 a răspuns:

Vai cred ca asta o sa ne intrebe diriginta maine!
Am senzatia de deja vulaughing

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Nu prea sunt pregatita.am facut la teme de mi-au sarit capacele, insa a fost o vacanta faina.asteptari? nu prea...doar sa fie mai putine teme si mai multa vacanta insa nu cred ca va fi asa...va fi exact invers!

| carla82 a răspuns:

Eu sunt pregetita si da am facut 3 lecturi.Eu am pretentia pe noul semestu sa invat cat mai bine si sa am note bune sa speram ca si tu o sa ai cele mai bune notedin clasa!big grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru carla82):

Mersi laughing si eu sper dar sunt vreo 4 oameni peste mine la medie nu mai am oricum sanse la premiu tongue