| AnemonaP a întrebat:

Maine la scoala o sa ma intalnesc cu un baiat, el ma mai vede prin scoala si eu pe el, pana acum nu am mai vorbit niciodata, cateodata ne uitam ochi in ochi, intr-o dimineata am mers cu el spre scoala si cu niste amici, intr-o zi eu ma duceam in curtea scolii, si scarile de la scoala era o masina mare care aducea laptele si cornul, nu o luase prin partea mea, eu grabisem pasul si dupa se intorsese si o luase pe langa mine, nu stiu ce sa cred, un prieten a vorbit cu el si maine o sa ne cunoastem, sa vorbim, stie ca il plac, doar o fata, dar nu ma stie, ce sa vorbesc cu el? m-am gandit pe la inceput, hey buna, eu sunt... facem cunosctiinta si dupa nu mai stiu, dati-mi idei Funda+vot daca imi dati idei
P. >S Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| thekida14 a răspuns:

Pai.:
Tu: Hei big hug
El: Salut
Tu: Andra [ daca asta tii numele :d ] imi pare bine
El: y si mie big hug
si dupa ii spui la prietenul tau sau tuu sa incepi sa discuti cu el despre un subiect. te gandesti tuu thinking acum chiar nu stiu despre ce ati putea vorbii laughing. Sii te imprietenesti cu el. ii ceri id de mass[ sau poate il ai ] mai vb pe mass, fb. si cand sunteti "ft apropiati"in sensul ca sunteti foarte buni prieteni treci la subiecte mai picantebatting eyelashes.

2 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Multumesc tuturor care mi-ati dat un sfat cat de mic,astazi am vb cu el si azi trebuia sa ne intalnim,si i-a spus fetei aceleia ca ma place mult si sa plece sa ne lase singuri love struck mersi mult la toti !
sunteti chiar TPU !

| AlexKiddu a răspuns:

Pai cel mai viabil subiect e muzica...