| anamariapre a întrebat:

Marti am facut rubeola, adica atunci mi-au aparut bubele si vineri mi-au disparut nu mai am de loc nu e prea devreme?
am stat numai in casa

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Asa si la mine.Au disparut, dar virusul ramane in corp.Pana marti-miercuri inca e contagios si de-aia mai bine mai ramai ceva timp in casa.
In plus, cred ca inca te simti rau chiar daca nu mai sunt bubite-te doare capul, ganglionii umflati, te doare-n gat, si daca nu te protejezi va recidiva.

| anamariapre explică (pentru Libelle):

In prima zi m-a durut putin capu, doar atat alceva nu am avut si nu am

1 răspuns: