| Mihaela2001 a întrebat:

Mda. cred (nu sunt sigura) ca sunt emo. imi place negrul si sunt cam trista. sunt ciudata de fel. dar cum as putea sti? (numi dati e la wikipedia, m-am uitat si acolo si n-am inteles mai nimic)

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Si chiar daca ai fi emo, care este problema? Este orientarea ta si nu o poate schimba nimeni!

| Holocaust a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai simti mai bine daca ai sti ca esti "emo", sau ce?

| Mihaela2001 explică (pentru Holocaust):

Cam da... ca [] cand cresc mai mare vreau sami tund parul ca alea emo si sa ma vopsesc albastra sa-mi fac tatuar si pirsinguri deasupra buzei.

| Sociopat a răspuns:

Confunzi plictiseala cu tristetea.

| Zabbyel a răspuns:

Daca nu-ti plac taieturile si nu le ai
nu mi-esti eMo

| Mihaela2001 explică (pentru Zabbyel):

Pai... mai demult imi venea sa ma tai cu foarfeca doar ca sa ma bandajez... si imi cam place sa vad sange simi place. offfff nu stiu!

| Zabbyel a răspuns (pentru Mihaela2001):

Esti eMo

| oana2280 a răspuns:

Nu neaparat esti emo esti doar diferita atata timp cat nu colinzi cimitirele noaptea si te tai cu lama nu esti emo

| Mihaela2001 explică (pentru oana2280):

Am 12 ani desteapto nu pot sa merg pana la un magazin mare fara mama.

| SpeșălGirl a răspuns (pentru oana2280):

Daca vrei sa stii, oamenii care sunt emo nu se duc in cimitire noaptea.Cine ti-a zis asta? Bunica-ta?