| anonim_4396 a întrebat:

Miau crapat buzele ce sa fac sa nu se vada? cu ce trebuie sa ma dau ce crema luciu sau ceva de genu
PS : sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Lolololalali a răspuns:

Din moment ce esti baiat, ar fi cam ciudat sa umbli cu luciu de buze dupa tine.Incearca uleiul de masline, e natural si are efect(poti citi mai multe pe net). Ajuta la hidratarea si tratarea buzele uscate, crapate.

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Luciu de buze

| Oana_7312 a răspuns:

Poti sa te dai cu miere de albine, balsam de buze de la Nivea.sau crema de galbenelehappy