| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Mie imi place de o fata si am 13 ani, dar ei nu stiu daca ii place de mine. La scoala in ultimele 2 pauze, cand repetam la niste materii pe o banca, ea venea mereu la mine sa ma intrebe ce fac si asa de vorba. E un semn ca ma place? Si in urmatoarea zi ea statea pe banca si repeta tot asa parca cu o prietena de-a ei. Si m-a chemat sa imi arate ceva. Faptul ca m-a chemat pana la ea e un semn ca ma place? Va rog raspundeti-mi la intrebarile care sunt in text, aici si daca stiti si puteti sa mai ma ajutati cum sa o fac sa ma placa si ea mai mult. big grin

Răspuns Câştigător
| BADGIRLL a răspuns:

Ce frumos e sa vezi ca din niste intamplari asa uni se indragostescbroken heart pacat ca nu tuturor li se intampla asa ci dimpotriva trebuie sa sufere scuze ca ma descarc aici :-s sad deci parerea mea este ca fata acea te place si incearca sa te faca sa o placi si tu.Eu iti propun so inviti sa iesiti impreuna pentru ca la scoala.mno pauza e prea scurtatongue va plimbati si voi mai va cunoasteti si o duci si tu acasa ii propui sa mai iesiti poate iti da si ea un pupic happy si tot asa sper ca te-am ajutat si eu cred ca daca o sa procedezi asa o sa ai rezultatul pe care til doresty :X pupiceii

2 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Pai na nu stiu ce sa-ti zic trebuie sa vezi mai multe semne nu poti sa deduci asa usor daca te place.Insa daca tot timpul e draguta cu tine si de obicei te baga ea prima in seama da e posibil sa te placa.Tot ce trebuie sa faci este sa-i fii un prieten bun sa fii dragut cu ea si sa o intelegi si eu zic k totul va fi bine.Succestongue

| LimonadaXd a răspuns:

1. nu stii sa te exprimi
2. spune-i ca o placi
3. intreab-o daca e reciproc