| croissant a întrebat:

Nu am chef să merg mâine la job! Doar mâine! Duminica voi veni! Ce sa zic?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diaree explozivă

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa zici ce vrei, dar trebuie sa duci certificat medical, daca afirmi ca esti bolnava.
Nu uita ca legile lui Murphy functioneaza si atunci cand iti este lumea mai draga si ai nevoie urgent de liber, s-ar putea sa nu-ti mai aprobe invoirea, sau chiar sa te dea afara.

| dullcat a răspuns:

Ca nu te simti bine si revii duminica.

| lpavel a răspuns:

Spui ca ai o problema si sa te invoiasca, daca zice ce? personala si gata!