| carbellyi a întrebat:

Nu imi plac colegii din clasa deloc dar imi place profilul si profesorii sunt ft Okay. Eu sunt la sn si la mate info e o clasa asa faina, dar nu avem Per total profesori mai buni. As vrea sa ma mut dar nu vreau sa regret după. anturajul din clasa de mi e super. Sa ma mut sau nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu te muti fiindca iti va parea rau de profesori dupa. Daca vrei sa stai cu prietenii tai mai mult o poti face si dupa ore sau chiar in pauze daca ai prieteni in acelasi liceu cu tine.Totusi sa nu neglijam scoala pentru a ne muta doar de dragul colectivului.Asta a fost doar un simplu sfat, tu fa ce crezi ca este mai bine pentru tine.

| carbellyi explică (pentru anonim_4396):

Dar prima mea optiune a fost mi si am intrat la sn. Eu nu vreau neaparat medicina asa ca ma gandesc ca daca m as muta as avea destul atât dpdv al colectivului cat si la profi

| NAT0 a răspuns:

Eu nu sufar pe nimeni dar tot nu m-am mutat.