| FanMJJ a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, ori sa ma despart de ea ori sa raman cu ea sad. Sunt cu o fata de aproape 11 luni si ma tot gandesc sa ma despart de ea.Nu exista zi sa nu imi reproseze ceva. Azi dimineata mi-a reprosat din nou ca aseara am vorbit cu ea sictirit, dar eu nu i-as vorbi asa niciodata sad. Mereu trebuie sa ne certam din niste nimicuri. O iubesc mult si nu vreau sa ma despart de ea...dar pe de alta parte as vrea pentru ca nu mai pot sa ma cert cu ea tot timpul. Au fost si unele amintiri frumoase, dar mai multe au fost cele dureroase. Ce sa fac? sad

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tot ce ai scris în întrebarea asta, explică-i ei, și dacă nu va înțelege nici așa, nu văd cale de "împăcare".
Sper să reușești.
Multă baftă!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Las-o frate.
Desparte-te de ea.

| VladGH a răspuns:

Iubirea este iubire dar daca nu va potriviti, atunci nu te mai chinui. Ea s-ar combina mai bine cu un alt caracter de persoana.

| NeonLights a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i exact ce ai scris mai sus. Daca intelege si vrea sa se schimbe, atunci e ok dar daca va continua cu reprosurile, nu cred ca vei mai putea suporta mult.
Bafta!