| anonim_4396 a întrebat:

O sa zic pe scurt, este vorba despre iubita mea. De la un timp ne certam incontinuu si au fost multe conflicte, majoritate din cauza unor motive banale, eu tot incerc de la ultima cearta sa ii fac pe plac. Am vrut sa ma despart de ea in seara aia, si a inceput sa planga si mi-am dat seama ca ma iubeste si ea. La ultima cearta ea a zis ca vrea sa facem o pauza, dar nu orice pauza, ea a zis ca vrea sa nu ne despartim dar nici sa nu mai fim impreuna si sa ne comportam la fel. Nu mai suport asa, cu pauza asta doar ne departam, a zis ca renuntam la pauza cand o sa vada ea ca nu ne mai trebuie pauza. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

E buna pauza ca sa vedeti sentimentele voaste. In aceea pauza o sa va dati seama daca va iubiti sau nu cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat