| UmbraDeVulpe a întrebat:

Pe chatul pe care intru eu de o vreme sunt niste oameni care efectiv vorbesc singuri si nici nu prea baga in seama pe nimeni care intra in vorba cu ei, ce parere aveti voi de treaba asta? Eu nu stiu ce sa cred totusi, ce e cu acei oameni voi ce spuneti?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai te ignora vadit, fiindca nu au ce discuta cu tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu numai pe site uri dubioase intri, la ce te aștepți?

| dullcat a răspuns:

Pentru ce intri pe acele chaturi daca nimeni nu te baga in seama?

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Si, din nou, de ce intri pe acele chaturi?

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Cred si eu ca nu-i raspunde nimeni daca respectivul alege sa blocheze userii care tot ii raspund si implicit ii atrag atentia pentru intrebarile care se repeta de zeci de ori.

| carevaescu a răspuns (pentru dullcat):

O fi el dus cu pluta dar alegerile lui au consecințe
¯\_(ツ)_/¯
Chiar dacă facem abstracție de felul în care gestionează critica celorlalți utilizatori, întrebările în sine trădează o obsesie nesănătoasă pentru teme ezoterice, care și ele la rândul lor sunt un pic din altă lume.
La mulți ani

| dullcat a răspuns (pentru carevaescu):

Am observat...La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Te referi aici pe TPU sau despre ce chaturi vorbești?

| Feminista a răspuns:

Dă-ți două palme, la ce întrebări pui ma mir cum de nu ți-a tăiat careva cablul de la internet