| IonutRonaldo7 a întrebat:

Pentru cei care au luat proteine: Am lut total mass 4200 si multi mi-au spus ca m pot imbolnvi de ficat. A luat careva pana total mass si s-a inbolnvit? sau ati avut vreo reactie negativa?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Cosmine stie ce vorbeste...eu i-au total mass de 4 luni la rand si nu am nimic..chiar este ultil, mai ales daca porti ochelari are un ingredient care te ajuta sa vezi mai bine;) si garantez asta...nu te mai lua dupa toti http://www.culturism.ro/......sesti.html intra aici si vei vedea ce trebuie luat si ce nu trebuie! acum depinde si ce varsta ai tu

| IonutRonaldo7 explică (pentru MrAlex):

Am 16 ani. Da ti-ai facut analize, ceva de sti ca nu ai nimic la ficat?

| Cosmin86 a răspuns (pentru IonutRonaldo7):

Nu ai bani de un produs mai bun? Exista produse mult mai bune decat astea romanesti, total mass e destul de mediocru

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cei care fac asemenea afirmatii habar nu au ce contine un asemenea produs si ce face si daca le arati ce contine se uita lung ca nu inteleg nici 10 %.

Are proteina din zer, carbohidrati, vitamine, minerale, etc., NU are ce sa afecteze ficatul, poate doar indulcitorii din el, dar aia se gasesc in aproape orice aliment din comert si oricum sunt intr-o cantitate nesemnificativa ( exista si suplimente fara indulcitori ).

Eu folosesc de ani de zile suplimente, mai multe nu unul singur si am ficatul si restul corpului mai sanatos decat majoritatea celor de varsta mea ( 25 de ani )