| sTeFaN. a întrebat:

Plz ajutati-mahee heeam ascuns in esapament la o masina 100 lei noihappy si acum nu-i mai pot scoatesaddar nu asta e problema...am pus adeziv pe o sirma sa il scot si din greseala mi-am varsat putin adeziv pe manasi m-am dus sa ma spal si mi sa jupit pieleasad si mi-a ramas urat...cu ce sa ma dau sa-mi treaba?

Răspuns Câştigător
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Oh doamne intrebarea asta chiar ca ma face sa radlaughing. De ce ai ascuns 100 de leilaughing? E o iritatie deci, ai grija sa nu se infecteze, da cu spirt si apoi cu crema de galbenele. Eventual bandajeaza zona ranita.

6 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Nahwaiting...ai reusit sa scoti baniilaughingsmug?

| sTeFaN. explică:

Pai i-am ascuns dintr-un motiv care nu pot sa il ziclaughing mersi alexandra o sa dau cu spirt si o sa bandajezhee hee happy pfff cum mai scot banii?crying

| sTeFaN. explică:

E stricata masina nu pornestesad am sa incerc cu o penseta mare!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pe bune...recomand un sfat bun de la alexandra1995...sau un control la psiholog

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai tureaz-o bine... dar s-ar putea sa ia foc

| OFF a răspuns:

Salut!
pffffff Te speli ca sa nu se infecteze, apoi dai cu o crema de plante dupa cere te bandajezi asta e tot pana te duci la medic
multumesc!

La Revedere happy