| angelinthedark a întrebat:

Prietenul meu ma suna de multe ori pe zi, chiar si de 20 de ori, imi place ca ma suna, dar eu nu il sun aproape deloc tocmai ca ma suna el. El aseara mi-a zis ca eu nu il sun ca se vede ca sunt mai indiferenta si nu imi pasa de el si nu e asa, i-am zis ca imi place a fiu sunata si el a zis ca si lui ii place sa fie sunat. S-a cam suparat ca daca el nu ma suna eu nici atat, cand suna el atunci vorbim, nu stiu dc sunt asa.
Oare chiar ma iubeste si credeti ca e un motiv de suparare asta?

Răspuns Câştigător
| Special_girl a răspuns:

Cred ca si el vrea un pic de atentie.Si eu sunt genul tau, adica un pic mai indiferenta, dar asta nu inseamna ca nu-mi pasa. Explica-i si lui asta, si incearca sa-l mai suni si tu pentru ca astfel ii vei arata ca te gindesti la el.

1 răspuns:
| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Paii da.si prietenul meu facea la fel.sii am inceput si eu sa il sunhappy. Asa spuneam si eu.SUna.l si vei vedea ce happy il facibig grinbaftaa!:X