| Simona_3986 a întrebat:

Prietenul meu mi-a zis aseara ca acum 2 zile a sarutato pe una, si cica a fost doar un sarut nimic mai mult, a doua zi mi-a facut cunostinta cu ea si a zis ca nu are nicio treaba cu ea, si ca a gresit fata de mine. a zis ca el pe mine ma iubeste si nu vrea sa ne despartim pentru faza asta si daca ii mai dau o sansa...
Si eu il iubesc foarte mult si i-am mai dat o sansa.Am facut bine?
acum mi-e frica sa nu o faca si a doua oara:-s

6 răspunsuri:
| p1nk a răspuns:

Prietenul meu mi-a facut la fel.Insa i-am facut si eu sa ma simt mai bine. Daca il iubesti precum zici si invers nu ar fi trebuit sa faca ce a facut dar dragostea iarta orice... aproape deci eu cred ca da si ar trebui sa fii putin mai rece o perioada fata de el sa vada ca nu ti-a cazut bine ce a facut.

| bubulinabia a răspuns:

Hello Simonawinking

Sa stii ca daca iubesti, se spune ca ierti orice. Da poate ca ai facut bine ca i-ai dat o sansa.si poate ca iti este frica sa nu o mai faca a doua oara, dar in schimb ar trebui sa apreciezi faptul ca el ti-a marturisit ca a sarutat-o, si ca ii pare rau.deci.lasa lucrurile sa decurga de la sine.si ai sa vezi ca daca intr-adevar te iubeste si el.nu va mai face asa ceva happy Toate cele bune!happy

| ThePinkPanther a răspuns:

Sunt de acord cu primul raspuns. el a vrut sa fie sincer cu tine si nu a vrut sa auzi de la altcineva si sa iti faci o parere gresita despre ei 2. apreciem sinceritatea lui. e bine ca si tu ai apreciat'o. dar nu il face sa abuze de bunatatea ta

| doinitza12 a răspuns:

Ar trebui sa-l pedepsesti intr-un fel, ca de exemplu sa nu esi vreo 2 zile cu el

| kitty4you a răspuns:

Da... e f bine ca iai mai dat o sansa! apreciaza ca a fost sincer cu tine si nu te-a mintit! asta inseamna ca te iubeste si ca daca a avut ceva pe suflet ce il apasa, ti-a spushappyFoarte frumos ca ti-a prezentat-o! asta inseamna ca nu vrea ca u sati pierzi increderea in el! dragut! zic ca ai procedat f bine! dar ai grija! nu mai treceb cu vederea si a 2-a oarawinking

| MyRu13 a răspuns:

Dupa parerea mea da
Nu ai de unde sa stii ca nu e deja cu fata respectiva in acelasi timp si cu tine
urmeaza'ti inima!
si daca simti ca te inseala e clar