| Butnariu_Georgiana_1996 a întrebat:

Prietenul meu nu lucreaza, face mereu datorii, iar apoi imi cere bani care nu-i mai vad inapoi. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Termina cu el

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu-i mai dai.Ti-am raspuns si la cealalta intrebare.

| AFR81 a răspuns:

Prin prieten sa inteleg ca e vorba de iubit, nu? Discuta cu el si spune-i ce te deranjeaza. Daca nu doreste sa se schimbe, iar tu nu esti dispusa sa traiesti in acest mod, desparte-te de el.

| Fatamuntilor a răspuns:

Profita de tine ...nu stiu cum te-ai alaturat unui asfel de persoanaj!
Refuza sa-i mai dai bani, iar daca insista, departaza-te de el!

| Doub a răspuns:

Pe care, pe care
Dă-i toţi banii pe care îi ai în casă, toooţi banii. Vinde-ţi casa, maşină, haine, şosete şi dă-i omului bani, dĂăăăh.

| bacristichiarel a răspuns:

Imprumuta-l. Funda?