| Dungrey a întrebat:

ROG SERIOZITATE!
Am o problema, nu e tocmai o problema dar la scoala daca imi spun ca sunt suparat sunt suparat o perioada de timp chiar daca nu stiu motivul. Daca zic ca am crush pe cineva atunci asa e si imi induc stari de suparare pentru ca pers respectiva nu ma place si idk. Cum fac sa nu imi mai induc starile astea? Help!

2 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Probabil ai nevoie de o pauza, incearca sa iti analizezi toate miscarile pe care le-ai facut si unde crezi ca ai gresit incearca sa "repari" acea greseala.

| Treaem24 a răspuns:

Vb cu pshiologul scoli cel mai bine