| BassHunter13 a întrebat:

ROMANIA Tara Nimanui! sunteti de acord cu mine!?!

Răspuns Câştigător
| ceferistu13 a răspuns:

Sau ma rog ROMANIA tara gunoaielor parlamentari!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
România cobaiul tuturor!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cel mai mare defect al tarii e ca e locuitawinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu.Nu sunt de acord!

| Veve :X a răspuns:

@ceferistu13 sunt de acord cu tine :-s romania e condusa de toti parlamentarii care sunt interesati de cate vile au, in ce zone ale tarii si cate Q7`uri sa aiba in garaje sau in fata vilelor oh go on daca ar conduce altcineva tara pe pariu ca s`ar valorifica toate frumusetile acestei tari si n`ar mai fi oameni retardati si doar interesati de bunuri materiale oh go on

deci da, romania este tara nimanui!

| Pho3nix a răspuns:

Da.
70% sunt de acord cu tine.

| c0rn3l1uss a răspuns:

România ţara inculţilor.

| Miss Maddy a răspuns:

99. 99%:d

| (0$t!n@ a răspuns:

Da iai pus oporecla fff buna si adevarata

| KoWalSky a răspuns:

Nu sunt de acord

Romania= Tara PAILORlaughing

nu a nimanuilaughing

| annie_9752 a răspuns:

Nu, nu sunt de acord! Romania e tara noastra, a romanilor! E tara tuturor celor ce o iubesc. Poate nu e "tara tuturor posibilitatilor", dar e a noastra! E nedrept sa o renegam.Nu spune nimeni ca nu suntem rai sau ca nu are milioane de defecte, dar ce vina are ROMANIA in sine?! Niciuna; e doar vina celor care considera ca orice am face suntem pierduti, a celor care fura, care omoara, dar astea se intampla in aceeasi masura in aproape toate tarile.Si,cu ce ne-ar ajuta o economie mai dezvoltata! Uita-te la China de exemplu; aproape totul ii merge bine, pentru ea nu exista decat superlative si totusi are parte de atatea seisme si alte nenorociri. Uita-te la continentul America, are cele mai multe tornade.Se mai pot numi ei oameni fericiti? Noi suntem plasati totusi bine si, dincolo de toate defectele Romaniei, are si calitati, cum ar fi acei cetateni care o iubesc!

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca tu esti un nimeni? Bine, fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rominia nu e tara mea dar nu-i rauvar este tara paelor este intradefasa cum

| ceferistu13 a răspuns:

Pai tara asta este condusa numai de aia care se gandesc ce case sa isi mai faca ce masina luxoase sa isi mai cumpere nu ii intereseaza de oameni simpli!

| ceferistu13 a răspuns:

Pai nu ii asa cum zic eu?!