| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep cu buna sau cu jignirile? Ok, buna TPU! m-am saturat pana peste cap, e 19 octombrie si toate intrebarile de pe TPU sunt groaznice.asta nu mai e un site pentru colaborare si ajutor, in fiecare zi incerc sa ajut pe cineva, dar pe cine? toate intrebarile sunt despre cretinii carecred ca daca se uita cineva la ei si le zambeste ii plac. M-AM SATURAT! Sau intrebarile despre scoala, de asta suntem cea mai slaba tara la invatatura, pentru. k va arde de iubire si nu de carte! ce-i aia, ce-i, rasfoiti si voi un caiet, ganditi-va, nu imediat TPU! si sa nu mai spun ca moderatorii acestui site ar trebui sa nu aprobe niste intrebari pur si simplu stupide. am mai vazut eu una astazi care suna cam asa "cui ii place de justin bieber? eu il iubesc..." intrebari puse fara sens, oamenilor voi nu aveti ce face? sunteti de acord sau nu cu mine?

Răspuns Câştigător
| BlueOctober a răspuns:

Pfff si daca suntem de acord ce crezi ca ne asculta cineva sau ia cineva vreo masura? sunt multi care folosesc TPU necorespunzator dar ce sa putem face noi? daca gasesti un site mai ok ca asta (sunt altele si mai dezastruoase)zi-mi si mie te rooog.

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Trebuia sa fie un site facut pe baza de invitatie GEN FILE LIST.
Sa nu aibe toti agarici invitatie, atunci sar fi vorbit mai frumos, mai binehappy si cu mai multa grija LoL.

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns:

De acord.

| Scumpilici21 a răspuns:

Draguta meahappynu stiu cum sa iti spun dar daca toti am fi asa perfecti nu am mai avea ce corcta si nici ce ajutor sa cerem...in plus asa poate unele persoane isi gasesc prieteni.ce te freaca pe tine grija de intrebarile altuia daca tot ai de comentat?raised eyebrows poate unele persoane spun ca il iubesc pe ala si primesc poate sfaturi.asa ca taci draga ca oricum mai mult de 10 ani nu aiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Scumpilici21):

Epic Fail...laughing Nu mai comenta degeaba.

| Scumpilici21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha ai invatat replici in engleza si vrei sa le folosestiwinking e bun draga e bun

| BuBuLetS a răspuns:

Faza cu temele da! Dar faza cu iubirea e stupida, scumpo :*. daca tu esti o tocilara care nu a avut in viata ei un iubit, stai in banca ta. Daca nu`ti convine numai intra. Poate ei chiar sunt disperati si nu stiu ce sa faca. decii, ciocu' mic >big grin

| anonim_4396 explică (pentru BuBuLetS):

Nup,deci tu nu ai inteles. sunt prea multe intrebari despre iubire extra stupide! adica cele in care unele persoane spun cv de genul: "sunt in scoala cu un baiat, se tot uita la mine si imi zimbeste, ma saluta" astea sunt intrebari STUPIDE! daca nu mai... celalalte le inteleg si eu ubitha dar pe astia?! NU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate cand spui ca sunt multe intrebari idioate,dar aia "cum sa-mi dau seama daca un baiat ma place" e sloganul TPU,si deci nu te lua de el; in al doilea rand unele suna mai ciudat, dar in spatele lor se ascund adevarate drame; asta inseamna ca trebuie sa le acordam atentie si, acolo unde se poate, sa incercam sa dam un raspuns care sa ajute; de ex. o d-ra de aici are o problema cu 2 hamsteri( fata-baiat),pe care ii tine in custi separate,si asta pentru ca ii este teama pentru femela ca ar putea ramane gravida si ca-evident-la nastere ar putea suferi; ar trebui sa i sa raspunda ca,practic,ea se pune in calea iubirii dintre cei doi! dar o face cineva? nu cred; o alta poveste(azi am citit-o), tot cu hamsteri(sau porci de guineea):"am 2, femela si mascul, si se...asa foarte mult; observ ca ea nu mai are par pe burtica; oare e grav?"; e grav altceva,dar observ ca nimeni nu vrea sa-i spuna crudul adevar; are doi hamsteri obsedati sexual, iar masculul-in nebunia lui- sigur i-a cerut femelei sa se epileze,(ceea ce pare pervers rau, cand e vorba despre niste animale); in fine; am dat doar doua exemple; sper ca ai inteles ideea.

| Alexzutuuuuuu3000 a răspuns:

Da! Trebuie oprit asa ceva!