| PumpkinDoll a întrebat:

Sa spunem ca ati putea calatori in timp de 6 ori(trebuie sa revii inapoi in prezent pentru urmatoare calatorie, care sa zicem ca nu se pune).Cum ati folosi sansele astea?

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Nu m-aș întoarce în timp să corectez întâmplări din viața mea, când încerci să cârpești mai mult te rupi din ce-am văzut prin filme, decât să creez paradoxuri temporale mai degrabă m-aș întoarce să văd niște evenimente din trecut învăluite în mister.
Una dintre călătorii ar fi în anul 33 en. Restul, mă mai gândesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

As calatori de 5 ori in trecut sa rezolv din greselile pe care le am facut si o data in viitor sa vad cum as putea sa castig niste bani din astfel de info

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se poate călători în timp înapoi.

| PumpkinDoll explică (pentru sadrian46):

Mersi ca m-ai ''luminat''. Daca nu mi spuneai tu muream proasta.Mai ramane sa-mi spuna cineva ca apa e uda.

| sadrian46 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Da, e mai bine să mori luminată decât proastă. Eu nu vorbeam despre apă, vorbeam despre rahat. Nu este nevoie, să intri de 6 ori până la gât în rahat, ca să afli că rahatul pute, nici să te cufunzi de 6 orin în trecut ca să vezi că o faci degeaba, și nici să provoci pe alții să facă la fel pentru distracția ta. Dar acum tu nu mai ești proastă așa că sper să nu mă înjuri cu public. Dacă vrei să o faci, poți într-un mesaj privat.

| ThyDoom a răspuns:

1. Aș călători în New York prin 1940 - 1943, ca să împrumut jurnalele lui Tesla. Să nu ajungă în mâinile altora.
2. Mi-aș dori să ajung la concertul Linkin Park din 2012.
3. Aș îndrepta unele aspecte ale conduitei mele pe parcursul liceului sau pe parcursul școlii generale.
4. Aș călători câteva milioane de ani doar ca să prind un dinozaur (unul mai micuț totuși, nu ditamai T-Rex-ul).
5. Mi-aș dori să-l cunosc în persoană pe Poe și să-i ofer ceva scris de mine.
6. Aș da timpul înapoi ca să-mi opresc propria naștere (cam extrem, știu).