| XanderLightBow a întrebat:

Sal in 2 saptamana e ziua mea ~^o^~, si vreau ca la petrecerea mea sa jucam niste jocuri interesante de petrecere. ( PS. fac 12 ani - sunt baiat -la petrecere vor vi si baieti si fete*)

Funda! Pentru cele mai bune jocuri! happy

3 răspunsuri:
| J0kerD97 a răspuns:

Sunt multe jocuri de ex acela cu sticla sa invarti sticla si la cine pica varful da porunca celui la care pica fundul(pe la noi e cu saruturi)daca ai unde (de ex daca stai la tara) puteti juca alergatea pititea din astea incercati sa si inventati niste jocuri de exemplu poti lega pe cineva la ochi sa ascunzi un anumit obiect si sal pui sa-l gaseasca dupa indicii sau ceva de genul asta. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| XanderLightBow explică (pentru J0kerD97):

Pe astea le stiu - ma refeream la ceva mai nou si original

| J0kerD97 a răspuns:

Eu stiu cateva jocuri sunt mai vechi nu-s tau sa le explic aici daca vrei baga id meu j0ker_d97