| zaharelstef a întrebat:

Sal lume ce parere aveti despre castigatorul romani au talent si cum credeti ca a facut trucul cu servieta ......astept raspunsuri si se accepta umorul cat mai divers .....pentru vanatori de funda sa stiti ca dau si funda si vot atata timp cat aveti ceva misto de zis

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrajeli. Mie nu imi garanteaza nimeni ca nu a facut un aranjament cu juriu sau cu doctorul. Chiar nimeni nu garanteaza asta.

2 răspunsuri:
| MadalinaD a răspuns:

Buna! Personal, nu m-am impacat cu faptul ca el a castigat, caci asta inseamna cel care i'a trimis lui puterile acestea deosebite a castigat prin intermediul lui Gog. Dumnezeu nu ne'a dat astfel de puteri caci astfel am fi putut cunoaste tot, controla tot.Deci cine i le'a dat? Diavolul...
Iar in privinta trucului cu servieta, el le avea deja pregatite foile, iar cand a intrebat jurui, acesta din urma a zis exact ce i'a transmis Gog. Tu n'ai vazut ca la final toti au avut aceeasi idee? "Sa castige Gog!"Ma intreb oare a fost a lor?

| Astaeparereamea a răspuns:

Nu stiu ce ai scris dar ai si tu dreptate