| deeadeeutza11 a întrebat:

Sall in clasa mea e un baiat foarte dragut si din clasa intai imi place de el, dar am o mica mare problema el are prietena. I-am spus pe facebook ceea ce simt dar am fost asa disperata ca nu va mai vorbi cu mine incat am sters mesajul. Se cearta prea mult cu iubita lui si cred ca se vor desparti. Si asa ajung la intrebare : Cum sa ma apropiu de el?
Funda!

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In ce clasa esti?

| AriantheLissa a răspuns:

Daca de la varsta asta iti faci prieten,
n-am idee ce vei face in a patra...

| Uratul01 a răspuns:

De ce esti asa penibila si ii scrii asta pe facebook?

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Spune-i lui in fata ce simti
el te va intelege
insa daca nu ai curajul incearca sa te imprietenesti cu el incit el singur sa-ti spuna ca esti o fata buna si o prietena deosebita atunci la sigur va fi momentul potrivit sa-i zici si nu cred sa te respinga
capatai incredere, bafta

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Meh, și eu am speriat multe fete, de la una mi-am luat ignore, de la una block, ce să și faci? rolling on the floor

| 98Gabriela a răspuns:

Fato tu citi ani ai?