| mulinobianco a întrebat:

Sall, multi zic ca fetele nu trebuie sa se salute primele, voi cum credeti? e normal ca atunci cind merg prin scoala sa-i spun prima unui baiat cu care vorbim pe net "Salut"? eu asa si faceam pina acum, dar va intreb si pe voi love struck

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai e bine. Da` fetele nu zic "Salut", ele zic "Buna". Si eu ziceam asa..., da` este mai frumos pentru o fata sa zica 'Bunahappy"

| G a răspuns:

Si eu am auzit ca baietii ar trebui sa salute primii, dar nu cred ca conteaza asa mult. big grin

| Narcis2007 a răspuns:

Poti...

| Vlad1996 a răspuns:

In mod normal baietii saluta fetele... dar daca ai mai putin de 16 ani poti sa saluti tu!