| Miruniky a întrebat:

SAll...Stiti ca atunci cand va uitati la ceas si este o ora fixa se zice ca te iubeste cineva? As vrea si eu un site sau daca stiti voi sa-mi zice-ti ce insemna la si 5, si 10, si 15...pana la fara 5.Mersi mult anticipat deoarece sunt foarte curioasa.happy:*

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Buna! Si eu stiam chestia cu ora fixa, dar nu cred ca exista semnificatii si pentru si 5, si 10... etc. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Atunci cand este de exemplu 01:01, 02:02... Asa mai departe inseamna ca et adora dar nu cred ca estista la astealalte
tongue