| ஐAdeஐ a întrebat:

Sall toti:*; x
ma puteti ajuta si pe mine intr-o problema dificila pentru mine...
fost' iubit a facut pariu pe mine cu actualul...actualul a vrut sa faca dar fostul' mi-a zis si pentru ca eu am aflat nu a mai facut pariu
pariul era:fostul' pana la sfarsitul saptamanii se cmb cu mine...
pe mine m-a durut enorm intentzia
oare nu mai tine la mine? oare nu ma mai iubeste?
nu stiu ce sa mai cred, nu stiu ce sa mai fac

fundita pentru cel imi bun rasp!:*; x

4 răspunsuri:
| Indian a răspuns:

Foarte foarte imaturi! Daca te iubeau amandoi nu faceau acest lucru.Pariu? Pe bune? Foarte de prost gust.Acest lucru arata ca nu tin la tine. Te pun intr-o situatie jenanta cei doi si li se pare ca esti decat un obiect atragator.Se folosesc de tine! Revino-ti!

| Diio a răspuns:

Eu consider ca amadoi sunt niste imaturi! Sa faci pariu pe cineva e jignitor.Nu baga inseama si treci peste, insa nu cred ca te mai place nici unul ci doar vor sa isi bata joc de tine! Ai grija ce faci xoxo:*big hug fwnda?puppy dog eyes

| Georgiana05 a răspuns:

Nu cred ca a tinut vreodata la tine.Adica,daca ti la cineva, nu faci asa ceva.

| joker_6767 a răspuns:

Păi am observat ca fostul ţi'a spus de pariu.Deci poate ori e gelos ori chiar mai ţine la tinebatting eyelashes