| ReadZore a întrebat:

Ma doare gatu foarte tare. Inainte ma durea cateva ore si mai imi trecea dar acum ma doare de o zi intreaga si nu ma lasa. Am dureri cand inghit orice chiar si cand inghit in sec. Am dureri la gat in partea dreapta a omuletului. Nu stiu daca am oreion
Astept sugestii!

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Poate incepi o racealahee hee
oricum du-te la doctor
bafta

| alexs99 a răspuns:

Ai un inceput de raceala, du-te la medic sa-ti prescrie un tratament din timp.

| Meryn a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta asta, dar eu cand eram mica ma durea in gat, ma intepa si asta se intampla cand mancam sau cand inghiteam in sec. Am aflat peste putin timp ca facusem puroi in gat ( la amigdale). Si acum mai am probleme, dar minore. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Dar totusi eu tot cred ca trebuie sa te consulte un medic