| BlueDeamon69 a întrebat:

Salu TPU. Povestea incepe in felul urmator...Pana anul trecut eu si colegii mei ne intelegeam foarte bine, adica toti-toti din clasa aveam un singur grup, stateam toti impreuna mereu.Anul trecut au venit 2 colegi noi (fata si baiat) iar de atunci au inceput sa se faca grupuri in clasa... ceea ce nu e frumos deloc.Acum sunt 3 grupuri - grupul celor 2 in care sunt inca vreo 10 copii
- inca 1 grup in care sunt 4 copii
- inca 1 in care sunt 3...
Iar pe mine nu ma mai baga nimeni in seama crying

Ce as putea face si eu? dau funda plss

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te evidentiezi prin ceva

| Danişor a răspuns:

Salut! parerea mea este ca nu prea ai cum sa te potrivesti in niciun grup.

| AndreescuMMO a răspuns:

Ataseaza-te de un grup. daca nu fa-ti prieteni noi din alte clase