| KrAzZzY12 a întrebat:

Am 1.75, am 16 ani si mi-as dori tare mult sa ajung macar la 1.80, tatal meu are1.72 si mama are 1.64, credeti ca e posibil sa mai cresc?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Exista sanse, deja l-ai depasit pe tatal tau si baietii cresc pana pe la 20 de ani.

| KrAzZzY12 explică (pentru Kaℓi):

Multumes mult!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai toate sansele pentru ca baietii cresc pana pe la vreo 20 de ani.Ba chiar ai putea sa depasesti.
Fa sport, ajuta!

| KrAzZzY12 explică:

Ce sporturi sunt cele mai bune pentru cresterea in inaltime in afara de inot, baschet, volei?