| IliadisJunior a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutorul vostru! Mi-am cumparat acum cateva zile un smartphone pe nume Nivo, are tot ce vreau, dar cand am intrat pe Magazin Play sa iau niste aplicatii nu merge sa downloadez, spune ca nu e destul spatiu suficient pe dizpozitiv.Am card de 4 Gb gol si mai am si 700 mb liber in telefon, ce sa fac ca sa mearga, va rog! ajutor

3 răspunsuri:
| D3nys02 a răspuns:

Descarca aplicatia pe pc si apoi bag-o pe telefon asta e singura cale

| pfai a răspuns:

Pai ai internet?

| IliadisJunior explică (pentru pfai):

Da, wir -less, semnal full